„Textilite“ – tai lietuviškas prekės ženklas, kuriantis naują viziją apie moteriškumą.

„Textilite“ moteris yra autentiška, pasitikinti savimi, drąsiai priimanti visus iššūkius ir vertinanti drabužių bei gyvenimo kokybę.

„Textilite“ misija

Mūsų idėjos su meile jūsų poreikiams.

„Textilite“ mados namų misija yra kurti moterims, išskirtinius, kokybiškus ir išieškotus gaminius. Tai reiškia gilų ir intymų kiekvienos unikalios moters grožio atskleidimą per mūsų kūrybą. Mes dirbame tam, kad pristatytume moterims modernios klasikos drabužius, kurie atliepia šiuolaikinį gyvenimo tempą ir poreikius. „Textilite“ kviečia būti laisvomis ir autentiškomis, tuo mes siekiame jus įkvėpti.

„Textilite“ istorija

1998 m. Savo patirtimi dalinamės jau daugiau nei 20 metų – pradėjome nuo mažos, vos 20 kv. m. parduotuvėlės, kur klientės galėdavo rasti mūsų sukurtas nedideles rūbų kapsules. Per daugelio metų neblėstant parduotuvės populiarumui, veiklą auginome ir rekonstravus vieną iš mūsų pastatų Ukmergėje įkūrėme modernią „Textilite“ prekės ženklo parduotuvę.

2019 m. spalis. Duris atvėrė pirmoji „Textilite“ prekinio ženklo parduotuvė Ukmergėje. „Textilite“ mados namai yra magiška vieta, kurią užaugino pačios klientės, pamilusios mus ir į parduotuvę Ukmergėje kartu su draugėmis, kolegėmis, dukromis atvykdavusios iš visos Lietuvos. Ukmergė yra ir visada bus mūsų parduotuvės širdimi.

2021 m. gruodis. Kaune atidaryta antroji „Textilite“ parduotuvė. Su dideliu džiaugsmu ir nekantrumu atidarėme dar vieną parduotuvę Lietuvos didmiestyje. Džiaugėmės, kad užkariaujame ir šio miesto moterų širdis ir vis daugiau Jūsų atranda „Textilite“.

Verslo modelis ir filosofija

„Textilite“ verslo filosofija remiasi nuolatine kokybiškų ir tvarių medžiagų paieška ir skrupulingu dėmesiu detalėms. Mes griauname mitą, kad klasikiniai drabužiai yra nuobodūs, ieškome inovatyvių sprendimų, į drabužių kūrybą įtraukiame šiuolaikiškumą ir modernius potėpius.

„Textilite“ asortimentas yra labai įvairus: nuo drabužių darbo aplinkai iki laisvalaikio (ir) ar net proginių stiliaus kapsulių.  5.1.

Mūsų mados namų komanda yra ypatinga tuo, kad čia dirba žmonės, mylintys savo darbą, jame atiduodantys geriausias savo savybes ir taip sukuriantys darnią šeimą, su kuria visada malonu ir jauku susitikti.

WomanforWoman

Mūsų šūkis yra „moteris moteriai “– tai reiškia, kad pirmoje vietoje mums esate Jūs. „Textilite“ parduotuvėse yra įsiklausoma į kiekvienos moters poreikius ir norus, čia galima sulaukti ne tik patarimo, bet ir užmegzti ryšį, sukurti artimą pokalbį ir bendruomeniškumą. Didžiausias Jūsų komplimentas mums yra tas, kad „Textilite“ parduotuvės atmosfera ir aura yra visai kaip namų. Čia kuriasi draugiškų, palaikančių ir stiprių moterų bendruomenė.

Mūsų mados namuose nėra amžiaus ar dydžių ribų. „Textilite“ parduotuvėse savo mėgstamus derinius atranda ir merginos, ir moterys, kurias vienija noras rengtis stilingai, jausti drabužio kokybę ir patogumą.

Juk svarbiausiai yra taip, kaip mes jaučiamės.

Būkime autentiškos, būkime laimingos!