PREKIŲ GRĄŽINIMO IR KEITIMO TAISYKLĖS

Mes labai tikimės, kad įsigytos Textilite prekės Jums tiks, atrodysite gražiai ir jausitės gerai. Jeigu atsitiktų kitaip, netikusią prekę galite grąžinti ir pakeisti kita arba grąžinti prekę ir atgauti už ją sumokėtus pinigus.

Prekes galima grąžinti per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių gavimo dienos (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai gražinama nekokybiška prekė).

Jeigu prekės grąžinimo priežastis yra netinkama kokybė, mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus. Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis Vyriausybės 2001-06-11 nutarimu Nr. 697 patvirtintomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis.

Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik pagal LR Civilinio kodekso 6.22810  straipsnio reikalavimus atsisakius nuotolinės sutarties arba Vyriausybės 2001-06-11 nutarimu Nr.697 patvirtintų Mažmeninės prekybos taisyklių nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmokate Jūs (išskyrus UAB „GROSSO MODA LITHUANIA“ numatytus atvejus).

Grąžinant prekes būtina laikytis šių sąlygų:

  • Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė).
  • Prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos: nepažeistos etiketės ir kt. (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė).
  • Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.

Prekes grąžinti galima šiais būdais:

1. Į Textilite fizines parduotuves adresu: Vilniaus g. 100C, Ukmergė ar Kuršių g. 7, Kaunas nemokamai. Tai pats paprasčiausias būdas, tiesiog reikia pristatyti prekes į fizinę parduotuvę ir pateikti sąskaitą-faktūrą gautą kartu su užsakytomis prekėmis.

Svarbu!!! Norėdamas grąžinti prekes, Pirkėjas turi užpildyti prekių GRĄŽINIMO FORMĄ, kurią rasite gautoje siuntoje. Pateikite ją parduotuvės personalui priimančiam prekes. Pametus grąžinimo formą, ją galima rasti elektroniniame laiške gautame su užsakymo patvirtinimu.

2. Per DPD kurjerį

Informacija skiltyje “DPD grąžinimo portalas” užpildykite grąžinimo formą ir pasirinkite grąžinimo galimybę “Siuntos paėmimas iš namų su DPD”. Siuntos lipduką atveš kurjeris. DPD kurjerio paslaugos kaina 2,49 EUR.

Svarbu!!! Norėdamas grąžinti prekes, Pirkėjas turi užpildyti prekių GRĄŽINIMO FORMĄ, kurią rasite gautoje siuntoje. Įdėkite ją į grąžinamą siuntą. Pametus grąžinimo formą, ją galima rasti elektroniniame laiške gautame su užsakymo patvirtinimu.

3. Per DPD Pickup siuntų savitarnos terminalą

Jei užsakymas buvo pristatytas per DPD kurjerį/ į DPD siuntų savitarnos terminalą:

Siuntos viduje rasite įdėtą grąžinimo lipduką. Grąžinimo lipduką užklijuokite ant grąžinimui paruoštos siuntos. Grąžinamą siuntą su užklijuotu siuntos lipduku nuneškite į bet kurį DPD Pickup siuntų savitarnos terminalą. Grąžinimo per DPD Pickup siuntų terminalą paslaugos kaina 1,99 EUR.

Jei užsakymas buvo pristatymas į Omniva paštomatą ar atsiimtas fizinėje Textilite parduotuvėje:

Informacija skiltyje “DPD grąžinimo portalas” užpildykite grąžinimo formą ir pasirinkite grąžinimo galimybę “Per paštomatą“.  Jums bus sugeneruotas grąžinimo lipdukas. Atsispaudinkite sugeneruotą lipduką, užklijuokite jį ant grąžinamos siuntos ir nuneškite į pasirinktą DPD Pickup siuntų savitarnos terminalą.  Grąžinimo per DPD Pickup siuntų terminalą paslaugos kaina 1,99 EUR.

Svarbu!!! Norėdamas grąžinti prekes, Pirkėjas turi užpildyti prekių GRĄŽINIMO FORMĄ, kurią rasite gautoje siuntoje. Įdėkite ją į grąžinamą siuntą. Pametus grąžinimo formą, ją galima rasti elektroniniame laiške gautame su užsakymo patvirtinimu.

Už pirkėjo grąžintas prekes pinigai pervedami bankiniu pavedimu ( į banko sąskaitą iš kurios buvo darytas mokėjimas) ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekės pristatymo į Textilite.lt  sandėlį, minusavus siuntimo išlaidas (išlaidos neminusuojamos, kai prekės buvo atsiimtos naudojant įprastinį pristatymo būdą – atsiėmimas fizinėje parduotuvėje). Kai atsisakoma nuotoliniu būdu sudarytos sutarties, 14 dienų pinigų grąžinimo terminas gali būti pradėtas skaičiuoti nuo to momento, kai Pirkėjas pateikia Pardavėjui įrodymus, kad prekės Pardavėjui yra išsiųstos. Pirkėjas privalo padengti išlaidas, susijusias su prekių grąžinimu (kai prekės kokybiškos) jei Taisyklėse ar prekių grąžinimo tvarkoje nenurodyta kitaip.

Pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti Pirkėjo grąžinamas prekes, jei buvo nesilaikoma prekių grąžinimo sąlygų.

Prekių keitimas šiuo metu nėra galimas. Norėdami pakeisti prekę, ją grąžinkite ir užsisakykite naują.

Kilus klausimas dėl prekės grąžinimo ar keitimo sąlygų laikymosi su Jumis susisieksime individualiai.